Dotace na solární ohřev teplé vody

14. 7. 2023

Jsme společnost UNIFAST, která je na trhu více jak 18 let. Kromě fotovoltaického ohřevu vody se zabýváme samozřejmě i klasickou fotovoltaikou. 

Rád bych Vám nabídl spolupráci a zároveň prosím o přeposlání tohoto mailu na Vaše občany. V rámci programu NZÚ light, která se soustředí na seniory a nízkopříjmové domácnosti. Stát přispívá těmto domácnostem na fotovoltaický ohřev vody částku 90000,- a to i s možností vyplacení dotace předem! Fotovoltaický ohřev vody znamená, že energie vytvořená sluníčkem projde přes fotovoltaické panely přímo do spirály, která je v bojleru galvanicky oddělena a tím nahřeje vodu v bojleru. Naprosto jednoduchý systém, který může domácnosti až 14 000,- ročně. My v dotační částce nabízíme zákazníkům fotovoltaický ohřev vody s novým kombi bojlerem zn. Dražice o objemu 160 litrů. K bojleru jsou 4 panely o celkovém výkonu 1,78kWp. Cena vč. montáže je 90001,-. Jediné, co v této montáži není, je práce instalatéra, kdy necháváme na zákazníkovi, zda má možnost si sehnat instalatéra. V případě, že by využil našeho instalatéra, účtujeme si paušálně 9998,- s DPH. 

Montáže děláme dle domluvy se zákazníkem, jde především o to, zda chce počkat, až mu dojdou peníze z dotací či chce montáž ihned. Montujeme do 3 týdnů!

Copyright © 2019 BAVORY.CZ

Web by GRAWEB