Současná situace v obchodu se smíšeným zbožím

19. 7. 2023

Současná nájemkyně obchodu v naší obci mě požádala prostřednictvím obecních stránek o zveřejnnění informace ohledně současného fungování této prodejny se smíšeným zbožím.

Zde je stanovisko pani Polachové:

Nedávno nám hlavní dodavatel Rosa Market zkrachoval (insolvence), čili veškeré zboží se snažíme nahradit u jiných dodavatelů,máme teď jednoho hlavního dodavatele CBA(závoz středa)ale ten má sortiment (značky výrobku) některé jiné, ceny jiné, některé výrobky se zdražují. Při situaci, když momentálně nejsou vejce, mlíko, (Zboží),snažíme se situace řešit jak nejlíp umíme.

Zde je tel.č. 776 422 755 pro objednávky. Některé ubytovací zařízení , tusisty taky upozornuji, že je lepší aby si pečivo objednali (nemusí pak v 6 stát u obchodu,ale můžou spát), není vždy 100 % že zrovna na ně tu bude pečivo čekat když jdou na jistotu,.Občas si přivstanou bavoráci, občas turisti,ale když si přivstanou všichni tak se stane že v 8 hod. už není chleba a Bavorák se urazí že už není pečivo.

Omlouváme se za aktuální výpadky zboží, žádáme občany o pochopení, krach hlavního dodavatele nám zásobování obchodu zkomplikoval.

Simona Polachová

Copyright © 2019 BAVORY.CZ

Web by GRAWEB